Aktuálně
POMATURITNÍ STUDIUM 2016/2017 Kam po maturitě? Vylepši si angličtinu a otevři si dveře k novým možnostem. Chystáme další ročník oblíbeného studia.
CAMBRIDGE ZKOUŠKY v roce 2016 Dokažte s námi světu, že umíte anglicky! Férové ceny a flexibilní termíny.
FIREMNÍ VÝUKA a dotace 2016 Potřebujete jazykovou výuku pro Vaši společnost? Kontaktujte nás!
LETNÍ KURZY ANGLIČTINY Máme pro Vás nabídku letních kurzů angličtiny na léto 2016!
Kontakt
775 270 017 , 733 364 428
731 490 757, 733 364 428

Individuální výuka

Individuální výuka
Chcete se učit cizí jazyk a nenašli jste žádný kurz, který by Vám přesně vyhovoval? Chcete se učit, co si vybere a vlastním tempem.  Máme pro Vás řešení v podobě individuálního kurzu.
 
Kurz sestavíme přesně podle Vašich potřeb, ať už co se týká obsahu, nebo času a místa konání. Na hodiny s lektorem či lektorkou můžete docházet do našich učeben, nebo se výuka může konat ve Vašich prostorách – vše záleží jen na Vás.
 
Výhodou individuálních kurzů je bezesporu časová flexibilita a fakt, že je kurz sestaven pro Vás na klíč. Na úvod kurzu se setkáte s lektorem / lektorkou a stanovíte si cíle výuky, podle kterých Váš lektor/ka spolu s metodičkou jazykové školy sestaví výukový plán.
 
Na základě této vstupní konzultace také určí nejvhodnější výukové materiály a styl výuky tak, abyste Vašich cílů bezpečně dosáhli.
 
Individuální kurz je intenzivnější, lektor/ka  se věnuje po celou dobu kurzu pouze Vám a tempo probírání látky a postupu záleží jen na Vás. Za čtvrt roku tedy můžete probrat to, co studenti v klasických docházkových kurzech proberou za celý školní rok.
 
Individuální kurzy nabízíme pro jednotlivce či dvojice studentů, kteří jsou na stejné úrovni a kteří chtějí dosáhnout stejného cíle. Pokud máte zájem o individuální kurzy nebo chcete více informací, kontaktujte nás prosím nebo využijte formuláře v Objednávce.
 

Soukromé VIP kurzy

Máte skupinku 3-5 lidí, chcete vyrazit do zahraničí, či studovat cizí jazyk, ale trochu jinak než v klasických docházkových kurzech? Zajímají Vás jiná témata, chcete se jednostranně zaměřit na konverzaci a budování zásoby, nebo naopak naučit se třeba lépe orientovat v obchodní korespondenci. Nechcete se držet výukových plánů učebnic a rádi byste si sestavili kurz podle sebe?
 
Pak Vám nabízíme soukromé VIP kurzy, které jsou kompromisem mezi kurzy individuálními a kurzy docházkovými. Kurzy jsou určeny pro skupinky 3-5 studentů na přibližně stejné jazykové úrovni. Dalším společným jmenovatelem je pak společný cíl a zájem, který pojí všechny studenty ve skupině.
 
Pokud máte kolegy či kamarády, se kterými byste si rádi sestavili jazykový kurz, vyjdeme Vám rádi vstříc jak obsahově, tak časově. Kurzy se mohou uskutečňovat v našich prostorách nebo u Vás, podle toho, co Vám lépe vyhovuje. Pokud máte zájem o soukromé VIP kurzy nebo chcete více informací, kontaktujte nás prosím nebo využijte formuláře Objednávky.
Rychlá poptávka
 *
 *
Kde si přejete studovat *
Máme zájem o  *
Jaký jazyk si přejete studovat *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Pobočky jazykové školy
775 270 017 , 733 364 428
731 490 757, 733 364 428
Evropské vzdělávací centrum s.r.o.
Pospíšilova 324, 500 03 Hradec Králové
+420 733 364 428
Aktuální dění u nás sledujte na: Hradec Králové Pardubice