Aktuálně
Vypsány termíny příměstských táborů v Hradci V létě 2019 opět nabízíme oblíbené příměstské tábory s angličtinou.
Kurzy a semináře akreditované DVPP Přinášíme Vám nabídku DVPP kurzů a seminářů na rok 2018/2019
CAMBRIDGE ZKOUŠKY v roce 2019 Nové termíny prestižních zkoušek na rok 2019!
FIREMNÍ VÝUKA 2019 Potřebujete jazykovou výuku pro Vaši společnost? Kontaktujte nás!
SOUTĚŽ PRO Střední školy Od 7.1. do 28.2.2019 probíhá TONGUE TWISTER CHALLENGE soutěž o Cambridge English zkoušky pro studenty středních škol.
Kontakt
775 270 017 , 733 364 428
731 490 757, 733 364 428

Základní informace

Dětské kurzy
V rámci letních příměstských táborů s angličtinou Vám nabízíme možnost aktivního vyžití pro Vaše děti s bonusem navíc – zábavnou výukou angličtiny s českými lektory a rodilými mluvčí.
Naše příměstské tábory se konají v příjemných a bezpečných prostorách pod dozorem zkušených a kvalifikovaných lektorů angličtiny, rodilých mluvčí a animátorů. V příznivém počasí bude většina programu probíhat venku.
 
V Hradci Králové využíváme našich multimediálních učeben na Gymnáziu Boženy Němcové v centrum města, spolu s hřištěm a travnatým dvorem. Zároveň využíváme nově zrekonstruovaného veřejného parku a hřiště v parku Šimkovy sady, který je od našich učeben vzdálen 1 minutu chůze.
 
 
Program probíhá v maximální možné míře v angličtině, s přizpůsobením se individuálně jednotlivým dětem, dle jejich aktuální úrovně angličtiny. Jednotlivé dny jsou tematicky zaměřeny a zábavnou a hravou formou prezentují dětem různé okruhy slovní zásoby a gramatiky. Součástí příměstského tábora jsou i týmové a individuální soutěže o ceny a možnost vyzkoušet si mezinárodní zkoušek Cambridge English pro děti nanečisto.
 
Tábory jsou rozděleny na dvě části – dopolední a odpolední. V dopoledních hodinách probíhá cílená výuka angličtiny a konverzace zaměřená na konkrétní témata. Odpoledne je volnější program, zaměřený dle počasí na pohybové aktivity, kreativní projekty, interaktivní dílny zaměřené na procvičování dopolední látky a sledování doplňkových výukových videí či poslechové studio.
 
V případě dobré předpovědi počasí po dohodě s rodiči využíváme jedno odpoledne k návštěvě koupaliště. I odpolední aktivity probíhají v rámci možností v angličtině s důrazem na komunikační schopnost dětí v různých situacích. Odpolední aktivity probíhají v maximální možné míře venku, pokud to počasí dovolí. 
 

Příměstské tábory nabízíme pro dvě věkové kategorie:

  • mladší skupinka pro děti ve věku 8-12 let 
  • starší skupinka pro studenty 13-15 let
U mladší skupinky je doporučovaná vstupní úroveň nejméně jeden rok angličtiny
starší skupinky je doporučovaná minimální vstupní úroveň na úrovni mírně pokročilí
 
Do jedné skupinky přijímáme maximálně 10 dětí. V případě, že chcete na tábor přihlásit sourozence, je možné po dohodě na přání rodičů umístit děti i přes věkový rozdíl do stejné skupinky.
 
Mladší skupinka je vedena převážně v angličtině českými lektory a lektorkami s univerzitním vzděláním, s přihlédnutím k individuálním schopnostem dětí tak, aby je výuka bavila a motivovala. Po dopoledním programu mají děti po obědě vždy hodinu konverzace s rodilým mluvčím, kdy se procvičují reakce v angličtině a slovíčka, která se děti dopoledne učily.
 
U starší skupinky je celý tábor veden pouze v angličtině. Každý den celý dopolední výukový blok vede rodilý mluvčí. Odpolední aktivity jsou vedeny českými kvalifikovanými lektory a animátory.  Rodilí mluvčí se dále účastní 2-3 odpoledních bloků jako asistenti v závislosti na programu.  
Pobočky jazykové školy
775 270 017 , 733 364 428
731 490 757, 733 364 428
Evropské vzdělávací centrum s.r.o.
Pospíšilova 324, 500 03 Hradec Králové
+420 733 364 428
Aktuální dění u nás sledujte na: Hradec Králové Pardubice