Aktuálně
NOVÉ JAZYKOVÉ KURZY OD ZÁŘÍ 23. září začíná nový semestr našich jazykových kurzů. Nové docházkové kurzy i moderní blended-learning. Studujte s námi.
Vypsány termíny příměstských táborů v Hradci V létě 2019 opět nabízíme oblíbené příměstské tábory s angličtinou.
Kurzy a semináře akreditované DVPP Přinášíme Vám nabídku DVPP kurzů a seminářů na rok 2018/2019
CAMBRIDGE ZKOUŠKY v roce 2019 Nové termíny prestižních zkoušek na rok 2019!
FIREMNÍ VÝUKA 2019 Potřebujete jazykovou výuku pro Vaši společnost? Kontaktujte nás!
Kontakt
775 270 017 , 733 364 428
731 490 757, 733 364 428

Základní informace

Dětské kurzy
V rámci letních příměstských táborů s angličtinou Vám nabízíme možnost aktivního vyžití pro Vaše děti s bonusem navíc – zábavnou výukou angličtiny s českými lektory a rodilými mluvčí.
Naše příměstské tábory se konají v příjemných a bezpečných prostorách pod dozorem zkušených a kvalifikovaných lektorů angličtiny, rodilých mluvčí a animátorů. V příznivém počasí bude většina programu probíhat venku.
 
V Hradci Králové využíváme našich multimediálních učeben na Gymnáziu Boženy Němcové v centrum města, spolu s hřištěm a travnatým dvorem. Zároveň využíváme nově zrekonstruovaného veřejného parku a hřiště v parku Šimkovy sady, který je od našich učeben vzdálen 1 minutu chůze.
 
 
Program probíhá v maximální možné míře v angličtině, s přizpůsobením se individuálně jednotlivým dětem, dle jejich aktuální úrovně angličtiny. Jednotlivé dny jsou tematicky zaměřeny a zábavnou a hravou formou prezentují dětem různé okruhy slovní zásoby a gramatiky. Součástí příměstského tábora jsou i týmové a individuální soutěže o ceny a možnost vyzkoušet si mezinárodní zkoušek Cambridge English pro děti nanečisto.
 
Tábory jsou rozděleny na dvě části – dopolední a odpolední. V dopoledních hodinách probíhá cílená výuka angličtiny a konverzace zaměřená na konkrétní témata. Odpoledne je volnější program, zaměřený dle počasí na pohybové aktivity, kreativní projekty, interaktivní dílny zaměřené na procvičování dopolední látky a sledování doplňkových výukových videí či poslechové studio.
 
V případě dobré předpovědi počasí po dohodě s rodiči využíváme jedno odpoledne k návštěvě koupaliště. I odpolední aktivity probíhají v rámci možností v angličtině s důrazem na komunikační schopnost dětí v různých situacích. Odpolední aktivity probíhají v maximální možné míře venku, pokud to počasí dovolí. 
 

Příměstské tábory nabízíme pro dvě věkové kategorie:

  • mladší skupinka pro děti ve věku 8-12 let 
  • starší skupinka pro studenty 13-15 let
U mladší skupinky je doporučovaná vstupní úroveň nejméně jeden rok angličtiny
starší skupinky je doporučovaná minimální vstupní úroveň na úrovni mírně pokročilí
 
Do jedné skupinky přijímáme maximálně 10 dětí. V případě, že chcete na tábor přihlásit sourozence, je možné po dohodě na přání rodičů umístit děti i přes věkový rozdíl do stejné skupinky.
 
Mladší skupinka je vedena převážně v angličtině českými lektory a lektorkami s univerzitním vzděláním, s přihlédnutím k individuálním schopnostem dětí tak, aby je výuka bavila a motivovala. Po dopoledním programu mají děti po obědě vždy hodinu konverzace s rodilým mluvčím, kdy se procvičují reakce v angličtině a slovíčka, která se děti dopoledne učily.
 
U starší skupinky je celý tábor veden pouze v angličtině. Každý den celý dopolední výukový blok vede rodilý mluvčí. Odpolední aktivity jsou vedeny českými kvalifikovanými lektory a animátory.  Rodilí mluvčí se dále účastní 2-3 odpoledních bloků jako asistenti v závislosti na programu.  
Pobočky jazykové školy
775 270 017 , 733 364 428
731 490 757, 733 364 428
Bonusové programy škol
Evropské vzdělávací centrum s.r.o.
Pospíšilova 324, 500 03 Hradec Králové
+420 733 364 428
Aktuální dění u nás sledujte na: Hradec Králové Pardubice
Zobrazení pro mobil×