Aktuálně
POMATURITNÍ STUDIUM 2021/2022 Máme poslední volná místa do jednoletých kurzů angličtiny se statusem studenta. Přihlaste se online a zlepšete si s námi angličtinu.
NOVÝ SEMESTR JAZYKOVÝCH KURZŮ 20. září začíná nový semestr docházkových kurzů. Přihlaste se i vy.
NABÍDKA KURZŮ ON-LINE Připravili jsme pro vás balíčky jazykových on-line kurzů on-line.
FIREMNÍ VÝUKA 2021/2022 Potřebujete jazykovou výuku pro Vaši společnost? Kontaktujte nás!

Firemní výuka

Eva Margolienová, ředitelka jazykové školy
Nabízíme Vám stabilní zázemí největší regionální jazykové školy, která ve Východních Čechách působí už od roku 1998. Naše úspěchy vycházejí z mnohaletých zkušeností v realizaci firemních výuk.
 
Firemní vzdělávání „na klíč“ realizujeme pro menší podnikatele i pro velké nadnárodní korporace. Víme, že poskytování služeb v oblasti firemní výuky jazyků je v mnoha ohledech specifické a naším cílem je poskytovat našim partnerům jazykovou výuku vysoce kvalitní a efektivní.
 
Hlavními pilíři našeho úspěchu je zkušený a motivovaný lektorský a metodický tým, který dokáže pružně reagovat na potřeby klientů a sestavit efektivní vzdělávací programy na míru.
 
Mezi samozřejmosti patří nadstandardní zákaznický servis v podobě přístupu do anglické e-learningové studovny pro zaměstnance klienta zdarma, měsíční reportingy docházek, vstupní i výstupní testování a výpůjčková cizojazyčná knihovna.
 
Klademe důraz na osobní jednání a individuální přístup k firemním klientům. Vynakládáme upřímné úsilí k dosažení klientovi spokojenosti s jazykovým vzděláváním, které realizujeme.
 
Velmi ráda se s Vámi osobně setkám při prezentaci našich služeb a diskuzi a věřím, že dostaneme Vaši důvěru a možnost prokázat naše kvality.
 
Eva Margolienová
ředitelka jazykové školy
 

Řešíte nastavení jazykového vzdělávaní ve firmě?

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže a my pro Vás zdarma vypracujeme nezávaznou nabídku.

AKTUÁLNĚ: Dotace z programu POVEZ II. 

Potřebujete ve firmě pomoci s odborným jazykovým vzděláváním zaměstnanců? V rámci aktuálně vypsaného dotačního programu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II. můžete pro odborné jazykové vzdělávání získat dotaci.
 
Naše jazyková škola má k dispozici zkušený tým lektorů a lektorek, které dosahují potřebné kvalifikace. Na sestavování odborných vzdělávacích programů zároveň dohlíží naše metodička, která po konzultaci s Vámi dokáže sestavit vzdělávání ušité klientům na míru. S realizací dotačních projektů máme bohaté zkušenosti. Garantujeme kvalitu a ručíme za to,že podklady, které za nás jako za dodavatele vzdělávání předkládáte na PÚ jsou v pořádku. 
 
Jsme Vám k dispozici k nezávazné obecné konzultaci ohledně dotačního programu POVEZ II. v Hradci Králové a Pardubicích, stejně tak jako v celém Královéhradeckém a Pardubickém kraji. 
 
Pokud chcete využít našich komplexních služeb jako dodavatele, vyplňte prosím kontaktní formulář níže a my se Vám ozveme. 
Firemní jazyková výuka
 *
 *
 *
Do jakého kraje spadá místo výuky?
Poptávaný jazyk výuky *
Předpokládaný počet výukových hodin za týden *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Pobočky jazykové školy
phone 
775 270 017
733 364 428
 email hradec@evcentrum.cz 
phone
777 160 017
733 364 428
email pardubice@evcentrum.cz 
Bonusové programy škol
On-line studovnaVstoupit