Aktuálně
Příměstské tábory v Hradci Králové V létě 2022 opět nabízíme oblíbené příměstské tábory s angličtinou.
POMATURITNÍ STUDIUM 2022/2023 Spustili jsme zápis do jednoletých kurzů angličtiny se statusem studenta na školní rok 2022/2023. Přihlaste se online a zlepšete si s námi angličtinu.
NOVÝ SEMESTR JAZYKOVÝCH KURZŮ 14. února začíná nový semestr docházkových kurzů. Zlepšete se s námi v cizích jazycích.
NABÍDKA KURZŮ ON-LINE Připravili jsme pro vás balíčky jazykových on-line kurzů on-line.
FIREMNÍ VÝUKA 2022/2023 Potřebujete jazykovou výuku na míru pro Vaši společnost? Kontaktujte nás!

Individuální výuka

Individuální výuka
Chcete se učit cizí jazyk a nenašli jste žádný kurz, který by Vám přesně vyhovoval? Chcete se učit, co si vybere a vlastním tempem.  Máme pro Vás řešení v podobě individuálního kurzu.
 
Kurz sestavíme přesně podle Vašich potřeb, ať už co se týká obsahu, nebo času a místa konání. Na hodiny s lektorem či lektorkou můžete docházet do našich učeben, nebo se výuka může konat ve Vašich prostorách – vše záleží jen na Vás.
 
Výhodou individuálních kurzů je bezesporu časová flexibilita a fakt, že je kurz sestaven pro Vás na klíč. Na úvod kurzu se setkáte s lektorem / lektorkou a stanovíte si cíle výuky, podle kterých Váš lektor/ka spolu s metodičkou jazykové školy sestaví výukový plán.
 
Na základě této vstupní konzultace také určí nejvhodnější výukové materiály a styl výuky tak, abyste Vašich cílů bezpečně dosáhli.
 
Individuální kurz je intenzivnější, lektor/ka  se věnuje po celou dobu kurzu pouze Vám a tempo probírání látky a postupu záleží jen na Vás. Za čtvrt roku tedy můžete probrat to, co studenti v klasických docházkových kurzech proberou za celý školní rok.
 
Individuální kurzy nabízíme pro jednotlivce či dvojice studentů, kteří jsou na stejné úrovni a kteří chtějí dosáhnout stejného cíle. Pokud máte zájem o individuální kurzy nebo chcete více informací, kontaktujte nás prosím nebo využijte formuláře rychlé poptávky níže.
 

Soukromé VIP kurzy

Máte skupinku 3-5 lidí, chcete vyrazit do zahraničí, či studovat cizí jazyk, ale trochu jinak než v klasických docházkových kurzech? Zajímají Vás jiná témata, chcete se jednostranně zaměřit na konverzaci a budování zásoby, nebo naopak naučit se třeba lépe orientovat v obchodní korespondenci. Nechcete se držet výukových plánů učebnic a rádi byste si sestavili kurz podle sebe?
 
Pak Vám nabízíme soukromé VIP kurzy, které jsou kompromisem mezi kurzy individuálními a kurzy docházkovými. Kurzy jsou určeny pro skupinky 3-5 studentů na přibližně stejné jazykové úrovni. Dalším společným jmenovatelem je pak společný cíl a zájem, který pojí všechny studenty ve skupině.
 
Pokud máte kolegy či kamarády, se kterými byste si rádi sestavili jazykový kurz, vyjdeme Vám rádi vstříc jak obsahově, tak časově. Kurzy se mohou uskutečňovat v našich prostorách nebo u Vás, podle toho, co Vám lépe vyhovuje. Pokud máte zájem o soukromé VIP kurzy nebo chcete více informací, kontaktujte nás prosím nebo využijte formuláře rychlé poptávky níže.
Rychlá poptávka
 *
 *
Kde si přejete studovat *
Máme zájem o  *
Jaký jazyk si přejete studovat *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Pobočky jazykové školy
phone 
775 270 017
733 364 428
 email hradec@evcentrum.cz 
phone
777 160 017
733 364 428
email pardubice@evcentrum.cz 
Bonusové programy škol
On-line studovnaVstoupit