Firemní výuka
Evropské Vzdělávací Centrum, s.r.o. - jazyková škola
Eva Margolienová, ředitelka jazykové školy
Nabízíme Vám stabilní zázemí největší regionální jazykové školy, která ve Východních Čechách působí už od roku 1998. Naše úspěchy vycházejí z mnohaletých zkušeností v realizaci firemních výuk.
 
Firemní vzdělávání „na klíč“ realizujeme pro menší podnikatele i pro velké nadnárodní korporace. Víme, že poskytování služeb v oblasti firemní výuky jazyků je v mnoha ohledech specifické a naším cílem je poskytovat našim partnerům jazykovou výuku vysoce kvalitní a efektivní.
 
Hlavními pilíři našeho úspěchu je zkušený a motivovaný lektorský a metodický tým, který dokáže pružně reagovat na potřeby klientů a sestavit efektivní vzdělávací programy na míru.
 
Mezi samozřejmosti patří nadstandardní zákaznický servis v podobě přístupu do anglické e-learningové studovny pro zaměstnance klienta zdarma, měsíční reportingy docházek, vstupní i výstupní testování a výpůjčková cizojazyčná knihovna.
 
Klademe důraz na osobní jednání a individuální přístup k firemním klientům. Vynakládáme upřímné úsilí k dosažení klientovi spokojenosti s jazykovým vzděláváním, které realizujeme.
 
Velmi ráda se s Vámi osobně setkám při prezentaci našich služeb a diskuzi a věřím, že dostaneme Vaši důvěru a možnost prokázat naše kvality.
 
Eva Margolienová
ředitelka jazykové školy
 

Řešíte nastavení jazykového vzdělávaní ve firmě?

Kontaktujte nás pomocí formuláře níže a my pro Vás zdarma vypracujeme nezávaznou nabídku.

AKTUÁLNĚ: Dotace z programu POVEZ II. 

Potřebujete ve firmě pomoci s odborným jazykovým vzděláváním zaměstnanců? V rámci aktuálně vypsaného dotačního programu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II. můžete pro odborné jazykové vzdělávání získat dotaci.
 
Naše jazyková škola má k dispozici zkušený tým lektorů a lektorek, které dosahují potřebné kvalifikace. Na sestavování odborných vzdělávacích programů zároveň dohlíží naše metodička, která po konzultaci s Vámi dokáže sestavit vzdělávání ušité klientům na míru. S realizací dotačních projektů máme bohaté zkušenosti. Garantujeme kvalitu a ručíme za to,že podklady, které za nás jako za dodavatele vzdělávání předkládáte na PÚ jsou v pořádku. 
 
Jsme Vám k dispozici k nezávazné obecné konzultaci ohledně dotačního programu POVEZ II. v Hradci Králové a Pardubicích, stejně tak jako v celém Královéhradeckém a Pardubickém kraji. 
 
Pokud chcete využít našich komplexních služeb jako dodavatele, vyplňte prosím kontaktní formulář níže a my se Vám ozveme. 
Firemní jazyková výuka
 *
 *
 *
Do jakého kraje spadá místo výuky?
Poptávaný jazyk výuky *
Předpokládaný počet výukových hodin za týden *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Pospíšilova 324
500 03 Hradec Králové
 
Dašická 1083
530 03 Pardubice
tel.: 495 581 645
mobil: 775 270 017, 733 364 428
e-mail: hradec@evcentrum.cz

tel.: 463 034 347
mobil: 731 490 757, 733 364 428
e-mail: pardubice@evcentrum.cz
www.kurzy.evcentrum.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.