Proč si vybrat nás?
Evropské Vzdělávací Centrum, s.r.o. - jazyková škola
Pomaturitko

Skvělý lektorský tým

Náš lektorský tým se skládá z mladých a sympatických lektorů a lektorek, ať už z ČR nebo zahraničních rodilých mluvčí. Naši lektoři ví,jak je angličtina důležitá a rozumí tomu, že 4 hodiny výuky denně dokáží dát někdy pořádně zabrat.  Proto se snaží výuku zorganizovat tak, aby se studenti něco naučili a zároveň se na hodinách nenudili. Když je to možné, děláme vše proto, aby se studenti v našem pomaturitku angličtinou bavili.

Pro studenty 2020/2021 studijní bonusy ve výši až 3600Kč! 

Naše pomaturanty podporujeme ve studiu. Proto od nás dostanou:
  • okamžitou slevu 1000 Kč na kurzovné, pokud se na Vaše doporučení přihlásí k nám na pomaturitko další student/ka 
  • slevu 1000Kč na další jazykový kurz z našeho výběru jazykových kurzů pro veřejnost
  • pokud této slevy nebudou chtít nebo moci využít přímo pomaturanti, mohou ji u nás uplatnit jejich přímí rodinní příslušníci
  • dotace na učebnice ve výši 500 Kč v průběhu školního roku
  • 2x Cambridge English zkoušku nanečisto v hodnotě 300 Kč zdarma
  • příspěvek 500Kč na závěrečnou zkoušku Cambridge English

Mezinárodní Cambridge English zkoušky přímo v Cambridge English centru

Jsme přímo akreditované zkouškové centrum samotné Cambridge University, které studenty nejlépe připraví k mezinárodním zkouškám. Žádné zprostředkování! Zkoušky budete moci skládat přímo u nás a Cambridge English ti nabídneme za nejlepší ceny. Nově nabízíme skládání mezinárodních zkoušek na PC, které je cenově nejdostupnější variantou a studenti v něm u nás dosahují v průměru až o 12% lepších výsledků!
Během školního roku organizujeme pro naše pomaturanty 2x zkoušky nanečisto,takže budete mít dobrý přehled o tom,jak si vedete a v čem je potřeba zabrat,abyste na konci školního roku měli jistotu,že vybranou Cambridge English zkoušku zvládnete!
VŠEM NAŠIM STUDENTŮM POMATURITNÍHO STUDIA 2020/2021 navíc poskytneme příspěvek na vybranou CAMBRIDGE ZKOUŠKU ve výši 500Kč! 
 

Ukázkové hodiny 2020

Přijďte se k nám podívat, seznámit se s lektory a lektorkami a vyzkoušet si pomaturiko na vlastní kůži! 
 

Statut studenta pro maturanty 2020!

Maturantům 2020 vyřídíme pro ročník 2020/2021 statut studenta a pomůžeme při komunikaci s úřady. Statut studenta je platný na celý školní rok a zaručuje ponechání všech výhod, kterých studenti čerpají při studiu na SŠ nebo VŠ, tedy např. slevy na jízdném, odpisy na daních pro rodiče, státem hrazené povinné odvody - úspory mohou dosáhnout až 30 000Kč ročně.  
 
Jedinečné zázemí a akce pro studenty
Nabízíme zázemí kvalitní jazykové školy a učebny s dataprojektory, které lektoři využívají k osvěžení výuky pouštěním písničekfilmůseriálů v angličtině, nebo třeba k promítání jednoduchých prezentací s vysvětlením gramatiky a ukázek slovíček.
 
Máme pro Vás také studijní knihovnu s více než 4000 knížkami v angličtině, upravených podle úrovní tak,abyste příběhy dokázali číst už na úrovni znalých začátečníků a dokázali načerpat potřebnou slovní zásobu. Většina knížek je k dispozici také v audio podobě, takže kromě čtení zlepšujete i poslech. 
Půjčovat si můžete i gramatické cvičebnice a cvičné testové sady - vše samozřejmě ZDARMA. 
 
Učebny a prostředí naší školy si můžete prohlédnout v galerii níže. 
 
PŘIHLÁŠKA KE STUDIU 2020/2021

Galerie : pomaturitní studium

Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_7Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_6Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_4Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_5Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_3Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_2Výuka pomaturitního studia v Pardubicích_1Výuka pomaturitního studia v Hradci Králové_5Výuka pomaturitního studia v Hradci Králové_4Výuka pomaturitního studia v Hradci Králové_3Výuka pomaturitního studia v Hradci Králové_2Výuka pomaturitního studia v Hradci Králové_1Knihovna pro studenty v PardubicíchZápisová kancelář v PardubicíchKnihovna Hradec KrálovéKoordinátorka kurzů v Hradci Králové
Pospíšilova 324
500 03 Hradec Králové
 
Dašická 1083
530 03 Pardubice
tel.: 495 581 645
mobil: 775 270 017, 733 364 428
e-mail: hradec@evcentrum.cz

tel.: 463 034 347
mobil: 731 490 757, 733 364 428
e-mail: pardubice@evcentrum.cz
www.kurzy.evcentrum.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.