Aktuálně
NOVÝ SEMESTR JAZYKOVÝCH KURZŮ 20. února začíná nový semestr docházkových kurzů. Zlepšete se s námi v cizích jazycích.
Aktuality na FB Co se u nás děje snadno zjistíte na našem facebooku.
CAMBRIDGE ZKOUŠKY 2023 Termíny zkoušek Cambridge English 2023
POMATURITNÍ STUDIUM 2023/2024 Brzy spustíme zápis do jednoletých kurzů angličtiny se statusem studenta na školní rok 2023/2024. Přihlaste se online a zlepšete si s námi angličtinu.
NABÍDKA KURZŮ ON-LINE Připravili jsme pro vás balíčky jazykových on-line kurzů on-line.

Základní informace

Dětské kurzy
V rámci letních příměstských táborů s angličtinou Vám nabízíme možnost aktivního vyžití pro Vaše děti s bonusem navíc – zábavnou výukou angličtiny s českými lektory a rodilými mluvčí.
Naše příměstské tábory se konají v příjemných a bezpečných prostorách pod dozorem zkušených a kvalifikovaných lektorů angličtiny, rodilých mluvčí a animátorů. V příznivém počasí bude většina programu probíhat venku.
 
V Hradci Králové využíváme našich prostor s multimediálními učebnami v areálu Gymnázia Boženy Němcové v centru města, spolu s hřištěm a travnatým dvorem. Zároveň využíváme nově zrekonstruovaného veřejného parku a hřiště v parku Šimkovy sady, který je od našich učeben vzdálen 1 minutu chůze.
 
Program probíhá v maximální možné míře v angličtině, s přizpůsobením se individuálně jednotlivým dětem, dle jejich aktuální úrovně angličtiny. Jednotlivé dny jsou tematicky zaměřeny a zábavnou a hravou formou prezentují dětem různé okruhy slovní zásoby a gramatiky. Součástí příměstského tábora jsou i týmové a individuální soutěže  a možnost vyzkoušet si mezinárodní zkoušky  Cambridge English pro děti nanečisto.
 
Tábory jsou rozděleny na dvě části – dopolední a odpolední. V dopoledních hodinách se zaměřujeme na aktivní výuku angličtiny a konverzace zaměřené na konkrétní témata. Odpoledne je volnější program, dle počasí na pohybové aktivity, kreativní projekty, interaktivní dílny zaměřené na procvičování dopolední látky a sledování doplňkových výukových videí či poslechové studio. 
 
V případě dobré předpovědi počasí po dohodě s rodiči využíváme jedno odpoledne k návštěvě koupaliště. I odpolední aktivity probíhají v rámci možností v angličtině s důrazem na komunikační schopnost dětí v různých situacích. Odpolední aktivity probíhají v maximální možné míře venku, pokud to počasí dovolí. 
 

Příměstské tábory nabízíme pro dvě věkové kategorie:

  • mladší skupinka pro děti ve věku 7-12 let 
  • starší skupinka pro studenty 13-15 let
U mladší skupinky je doporučovaná vstupní úroveň nejméně jeden rok angličtiny ( tábor není vhodný pro naprosté začátečníky bez jakékoli znalosti AJ)
starší skupinky je doporučovaná minimální vstupní úroveň na úrovni mírně pokročilí
 
Do jedné skupinky přijímáme maximálně 10 dětí. V případě, že chcete na tábor přihlásit sourozence, je po dohodě a v případě volné kapacity možné na přání rodičů umístit děti i přes věkový rozdíl do stejné skupinky.
 
Mladší skupinka je vedena převážně v angličtině  kvalifikovanými českými lektory a lektorkami, s přihlédnutím k individuálním schopnostem dětí tak, aby je výuka bavila a motivovala. Po dopoledním programu mají děti po obědě vždy hodinu konverzace s rodilým mluvčím, kdy se procvičují reakce v angličtině a slovíčka, která se děti dopoledne učily.
 
U starší skupinky je celý tábor veden pouze v angličtině. Každý den celý dopolední výukový blok vede rodilý mluvčí. Odpolední aktivity jsou vedeny českými kvalifikovanými lektory a animátory.  Rodilí mluvčí se dále účastní i 2 odpoledních bloků jako asistenti v závislosti na programu.  
Pobočky jazykové školy
phone 
775 270 017
733 364 428
 email hradec@evcentrum.cz 
phone
777 160 017
733 364 428
email pardubice@evcentrum.cz 
Bonusové programy škol
On-line studovnaVstoupit